prejsť na Strešné centrum
O nás Produkty Cenník Verejné obstarávanie Kontakt prejsť na Strešné centrum

Široký sortiment
produktov a služieb drevovýroby

fill

Stavebné rezivo

Porez guľatiny realizujeme na pásovej píle HTŽ 1100. Spracovávaným materiálom je ihličnatá guľatina, prevažne smrek a jedľa. Výsledným produktom píly sú hranoly, fošne, dosky a strešné late.

Zobraziť cenník
Stavebne rezivo

Impregnácia

Našim zákazníkom odporúčame ošetrenie stavebného reziva na konštrukciu krovu strechy ochranným prípravkom Lignofix zelenej farby, ktoré sa realizuje kúpeľom v nádobe, do ktorej sa rezivo ponorí. Pozor!! my rezivo nemaľujeme valčekmi ,ale ponárame ho v nádobe ,kde dochádza k lepšej celkovej impregnácii reziva.

Zobraziť cenník
Stavebne rezivo

Hobľovanie a sušenie

Jednou z ďalších služieb, ktoré firma poskytuje je hobľovanie reziva. V prípade Vašej požiadavky na sušené rezivo, spolupracujeme s firmami, ktoré sušenie reziva zrealizujú.

Zobraziť cenník
Stavebne rezivo

Jednorazové palety

Produktom našej drevovýroby sú tiež jednorazové necertifikované palety rozmerov 1200 x 800 mm.

Zobraziť cenník
Stavebne rezivo

Prečo si vybrať produkty z našej drevovýroby

Naša firma pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a bezkonkurenčnou cenou.

Hlavnou činnosťou našej firmy je porez guľatiny - drevovýroba. Ihličnaté drevo je najčastejšie používanou surovinou na stavbu domov, striech, rôznych prístreškov a altánkov. Z ihličnatých drevín sa najviac využíva jedľa alebo smrek. Výsledným produktom píly sú hranoly, fošne, dosky a strešné late.

Porez guľatiny realizujeme na pásovej píle HTŽ 1100, v súčasnosti rozširujeme a inovujeme technológie pre väčšiu presnosť a spokojnosť našich zákazníkov. Na prianie zákazníka vieme odrezať akýkoľvek rozmer. Vedľajším produktom sú paletové prírezy, z ktorých neskôr vyrábame palety, drevný odpad a piliny na ďalší predaj. Drevo môžeme v ďalšom procese výroby ohobľovať alebo impregnovať.